KADERNÍCTVO

Dlhý, krátky vlas? Zahoďte predsudky! Príďte si k nám dotvoriť vlastné JA.


V ReaCentre Vám prinášame nové trendy priamo z účesových prehliadok. Profesionalitu tímu zabezpečujeme sériou pravidelných školení. Podľa Vašich individuálnych potrieb si môžete zvoliť našu kolegyňu/kolegu. Ich úroveň odbornosti vychádza z vlastných praktických skúseností a absolvovaného vzdelania. Salón ReaCentrum pracuje so značkou vlasovej kozmetiky Mon Platin, ktorá bola vyvinutá pre profesionálne ošetrenie a styling vlasov. Pri farbení používame len produkty danej kozmetiky ako najdôveryhodnejšej značky na trhu.

BARBER

Muž s dokonalým vzhľadom. Pravý gentleman.

Naše pánske holičstvo ponúka vysokokvalitné a cenovo výhodné služby. Spájame klasický komfort minulosti s moderným a súčasným trendom. Náš špecializovaný personál  umožní každému zákazníkovi jedinečný zážitok.

Navštívte nás a doprajte si strih podľa Vašich predstáv spolu s úpravou brady! Ku každému pánovi pristupujeme individuálne pre maximálny pôžitok a relax.

KRAJČÍRSTVO

Sebaistota a komfort. Odkryte svoju osobnosť a výnimočnosť.

ReaCentrum je jedným z mála salónov, ktorý okrem starostlivosti o telo ponúka aj službu krajčírstva. V plnom rozsahu starostlivosti o odev.

Od jej výroby až po opravu zabezpečíme:

  • úpravu a opravu odevov
  • šitie na mieru všetkých druhov odevu
  • vyšívanie aj podľa vlastného návrhu
  • šitie pracovných odevov
  • šitie bytových doplnkov
  • predaj vlastných modelov

Zakladáme si na detailoch a kvalite. Je u nás prirodzené, že vyrábame odevy len z kvalitných materiálov, napr. látkové rúška šijeme zo 100 % bavlny. V ponuke máme aj sortiment s antibakteriálnymi vláknami striebra.

Ak sa chcete naozaj cítiť sebaisto a komfortne, nechajte si u nás ušiť oblečenie na mieru!  

Kontaktujte nás prostredníctvom formulára, určite Vám spätne napíšeme.
Ak nám v správe necháte telefonický kontakt, zavoláme Vám.

KOZMETIKA

Nechajte sa rozmaznávať. Jedinečná opatera pre Vašu pleť.

Ošetrujúce kozmetické kúry, šetrné čistenie a masáže vrátia život unavenej, citlivej pleti a rozžiaria ju zdravím. Dlhotrvajúci efekt dosahujeme pomocou kvalitnej kozmetiky SynCare, ktorá dokonale rozumie potrebám pleti. Pri líčení používame dekoratívnu kozmetiku ZERVA.

Analýzu pleti realizujeme zdarma.

Vyskúšajte Sezónne ošetrenie tváre, krku a dekoltu, ktoré prispôsobujeme ročnému obdobiu. Masáž napomáha lepšiemu prekrveniu pleti, získaniu tonusu a turgoru pleti, uvoľnenie krčnej chrbtice a prekrveniu dekoltu.

MANIKÚRA

Upravené ruky. Prvý znak udržiavaného vzhľadu.

Manikúra patrí k najrozšírenejším a najobľúbenejším úpravám rúk, či už pre ženu alebo muža bez vekových obmedzení. Upravené ruky pôsobia čisto, elegantne a decentne. Používame  eseniálne oleje dōTerra  a profesionálne nechtové prípravky CND. Ak uprednostňujete prirodzenosť, klasická manikúra alebo japonská manikúra je pre Vás ideálnym riešením.

PEDIKÚRA

Ošetrenie s relaxačnou masážou. Potešte Vaše nohy a všetky zmysly.

Profesionálne ošetríme Vaše chodidlá a nechty na nohách. Pomáhame klientom s estetickými a zdravotnými problémami, napr. rôzne druhy mykóz, bradavice, stratum corneum (tzv. kurie oko) a pod.

Ku každému typu chodidla pristupujeme individuálne a hľadáme optimálne riešenia. Na vysokej odbornej úrovni pracujeme s prípravkami kozmetickej značky SynCare a esenciálnymi olejmi značky dōTerra a morskou soľou.

MASÁŽE

Doprajte si relax! Odmena pre Vaše telo.

Poskytujeme široký výber masáží: klasickú, celotelovú, mäkké techniky, bankovanie, lávové kamene, relaxačné, AromaTouch dōTerra, medové, reflexné (chodidlá), akupresúra, rašelinový zábal.

Pre našich klientov máme odborníkov s bohatou praxou aj pre realizáciu masáže Dornovou a Breussovou metódou (druh jemnej manuálnej masáže     s rešpektom na prah bolesti).  Tento druh masáže pomáha pri skolióze, bolestiach chrbtice, kĺbov .

Medzi našich stálych klientov patria  muži, ženy aj deti,  profesionálni aj amatérski športovci, tehotné ženy,  ľudia s problémami chrbtice, aj mamičky, ktoré koja.